آرشیو وبلاگ

چرا ممکن است درمان ایمپلنت دندانی به شکست بیانجامد؟
باید و نبایدها پس از درمان‌های زیبایی دندان
درس‌هایی که نیاموختیم…

درس‌هایی که نیاموختیم…

با توجه به گسترش بیش از پیش درمان ایمپلنت، و به دنبال آن گسترش شیوع مشکلات و بیماری‌های اطراف ایمپلنت از جمله پری ایمپلنتایتیس؛ به نظر می‌رسد مشکل اصلی اینجاست که ما به دانسته‌های خود ایمان نداریم و از آنها در کار خود استفاده نمی‌کنیم. در واقع درگیر درس‌هایی هستیم که نیاموختیم. همین موضوع ما و بیماران را در طی درمان و پس از آن به چالش خواهد کشید.
هندی‌ها رکورد گینس مسواک زدن همزمان را از آنِ خود کردند

هندی‌ها رکورد گینس مسواک زدن همزمان را از آنِ خود کردند

۲۶ هزار دانش‌آموز هندی به مدت ۲دقیقه و به شکل همزمان مسواک زدند تا رکورد بزرگترین اجتماع مسواک زننده را در گینس ثبت کنند
افتتاح اولین بیمارستان دندانپزشکی کشور در تبریز

افتتاح اولین بیمارستان دندانپزشکی کشور در تبریز

اولین بیمارستان دندانپزشکی رسمی کشور در سفر رییس جمهور و هیات‌دولت به استان آذربایجان شرقی، با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد
vistascan

مشخصات دستگاه VistaScan

ارائه تصویری عالی با بالاترین کیفیت دستگاه  VistaScan با قدرت تشخیص 22Ip/mm واقعی (40Ip/mm تئوری)، رزولوشن تصویر بالاتری نسبت به فیلم های شیمیایی و تمام دستگاه های فسفرپلیت سایر برندها دارد.
VistaIntra DC

مشخصات دستگاه رادیوگرافی VistaIntra DC

دستگاه رادیوگرافی DC دارای تنظیمات ویژه برای انواع فیلم های آنالوگ، RVG و فسفر پلیت ها با Focal Spot واقعی 0/4mm
آیا عکس‌برداری از دندان‌ها در دوران بارداری خطرناک است؟

آیا عکس‌برداری از دندان‌ها در دوران بارداری خطرناک است؟

خطرناک بودن درمان‌های دندانپزشکی در دوران بارداری و عکس‌برداری با اشعه ایکس از دندان‌ها در این دوره، یکی از نگرانی‌های شایع مادران است که از گذشته وجود داشته است، اما این ترس تا چه اندازه درست است؟ آیا خانم‌ها باید قبل از مراجعه به دندانپزشکی و عکس‌برداری از دندان‌هایشان، حتماً از باردار نبودن خود مطمئن شوند یا مادران باردار باید تا بعد از تولد فرزندشان درد دندان‌هایشان را تحمل کنند؟
با کمک هوش مصنوعی مسواک بزنید!

با کمک هوش مصنوعی مسواک بزنید!

شرکت اورال بی مسواک برقی تازه ای به نام Genius X به بازار معرفی کرده که با بهره مندی از هوش مصنوعی به کاربر کمک می کند تا دندان های خود را بهتر مسواک کند. این مسواک که ۲۲۰دلار قیمت دارد از طریق بلوتوث به اپلیکیشن اختصاصی وصل شده و زمانی که کاربر مسواک زدن را شروع می کند، اپلیکیشن با نمایش دادن یک تایمر، مدت زمان مسواک زدن را به کاربر نشان داده و او را برای شستن قسمت های مختلف دهان راهنمایی می کند.
پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها